en_GBpl_PL

Warsztaty “Przeglądając się w relacjach”,
28.09.2019, Warszawa

”Przeciętny człowiek jest zbyt przejęty lubieniem ludzi lub samemu byciem lubianym. Wojownik lubi, to wszystko. Lubi cokolwiek lub kogokolwiek chce, do diabła z tym.” Carlos Castaneda, “The Wheel of Time”

Jakie są twoje relacje? Czy odnajdziesz w nich równowagę, harmonię i współpracę? A może w większości są źródłem niepokoju, poczucia osamotnienia i walki? Może większość układa się tak jak chcesz, ale jednak ta jedna – z bliską osobą lub w pracy, powoduje, że masz bezsenne noce i bolący żołądek?

Zapraszam na warsztaty „Przeglądając się w relacjach”, które odbędą się w sobotę, 28 września. To czas, kiedy jesień już oficjalnie zapukała do naszych drzwi, po przesileniu jesiennym. To czas, kiedy cienie stają się coraz dłuższe, a dni zauważalnie coraz krótsze. Czas, kiedy Słońce i Księżyc spotykają się w sektorze wagi, to szczególnie wspierający moment do przyjrzenia się cieniom, które rzucają nasze relacje. Tak jak nasze ciała rzucają cienie, tak też nasze relacje mogą odzwierciedlać jedność lub oddzielenie.

Wenus, która jest symbolem piękna i harmonii, jest również planetą opiekuńczą zodiakalnej Wagi. Na rysunkach przedstawia ją symbol lustra. Warsztaty te są zaproszeniem, aby wziąć lustro do ręki i przejrzeć się w nim – co odbijają nasze relacje, co odbija samo lustro, a co znajduje się w naszym sercu? Biorąc na warsztat tematy relacji (prywatnych i zawodowych), partnerstwa, kontraktów, które zawieramy z innymi (świadomie lub nieświadomie), dajemy sobie wybór : jak chcemy je kształtować, jak nie powtarzać tego, co nam nie służy, jak budować mosty między przeciwieństwami.

Zapraszam na warsztaty „Przeglądając się w relacjach”, Wyspa Zmian, Berezyńska 12, Warszawa, godz. 9.30-17.30

https://www.facebook.com/events/368380750499090/
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych