en_GBpl_PL

Warsztaty „Podróż do własnych przekonań”, sobota 7.12.2019, Sopot

„Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny jest lot sokoła” Ursula K.Le Guin, „Czarnoksiężnik z Archipelagu”

W czasie, kiedy na naszej półkuli jest najmniej słońca, dni są krótkie, a noce bardzo długie, możemy wręcz utracić nadzieję na powrót jasności. Czas listopadowo-grudniowej ciemności i zimna, kiedy Słońce jest w znaku Strzelca, stanowi dla nas zaproszenie, aby poszukać źródła światła i jasności, ale nie na zewnątrz nas – bo tam jej nie znajdziemy, lecz w środku. To dobry moment, aby dokonać przeglądu naszych przekonań – o sobie i o świece : jakie one są? Jak brzmią nasze przekonania? Czy nam służą czy może nas ograniczają? Skąd się wzięły ? – czy z mojego bezpośredniego życiowego doświadczenia czy też może z zasad, reguł i przekonań proponowanych mi przez otoczenie, rodzinę, społeczeństwo? Co by było, gdybym przyjęła inne przekonanie?

Początek grudnia to czas, kiedy wciąż funkcjonujemy w codziennym rytmie, przygotowując się jednak do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nasze przekonania mogą być w tym czasie szczególnie mocno testowane. Ważne jest, aby zaobserwować, które z nich wzmacniają mnie, a które powodują, że staję w roli ofiary. Dopiero uchwycenie tych wyobrażeń, ideologii i przekonań, stawia mnie w pozycji potencjalnego wyboru. Symbol Strzelca, przedstawiający strzałę skierowaną ku górze, symbolizuje optymizm i przygodę. Ale którą ścieżką podążę, jakie przekonania wezmą u mnie górę i pokieruje moimi krokami w zbliżającym się okresie świętowania, a następnie nowego roku, zależy od wyborów, które dokonam.

Zapraszam na warsztaty „Podróż do własnych przekonań”, które odbędą się w sobotę, 7 grudnia w Sopocie, godz. 11.30-20.00, ul. 3 Maja 6A/1, 81-729 Sopot, Zatoka Jogi

https://www.facebook.com/events/1240293056149875/
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych