en_GBpl_PL

Warsztaty “Kawałki umierania, całość życia”,
9.11.2019, Kraków

“A warrior thinks of death when things become unclear. The idea of death is the only thing that temper our spirit”. Carlos Castaneda, The Wheel of Time

Wydalanie to słowo, które rzadko pojawia się w zaproszeniu na warsztaty. A jednak warsztaty 9 listopada będą koncentrowały się wokół tego tematu. Dlaczego to tak ważne, aby się temu przyjrzeć? Ponieważ ten akt oferuje szczególną szansę, aby wykorzystać to wszystko, co wydaje się niepożądane w naszym życiu, do realizacji tego, do czego dążymy.

Sztuka pracy w czasie, gdy Słońce znajduje się w znaku Skorpiona, polega na zdobyciu zrozumienia, opartego na własnym doświadczeniu, autentycznej natury tego, co powszechnie postrzegane jest jako straszne, związane ze śmiercią, odrzucone i wyparte. W tym kontekście, celem “wydalania” nie jest pozbycie się niechcianych emocji aby znaleźć się ponownie w dobrostanie. Wydalanie rozumiane jest tutaj jako poświęcenie, zgodnie z oryginalnym znaczeniem tego słowa : sacrifice – z łaciny „sacrificium “uczynić świętym”.

Zapraszam w podróż, gdzie to, co chcieliśmy wyrzucić ze swojego życia, pokaże nam swoje własne piękno i znaczenie. Warsztaty, gdzie pozwalając umrzeć, robimy miejsce na coś nowego. Warsztaty, gdzie podróżujemy do korzeni, korzystając z ciemności, która spowiła Ziemię, po to aby odnaleźć własne światło.

Warsztaty „Kawałki umierania, całość życia”, Kraków, 9 listopada br., godz. 9.30-17.30, Kraków, Mamu.Space, Świętej Agnieszki 1/20, 30-071 Kraków.

https://www.facebook.com/events/378558959499158/

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych