en_GBpl_PL

„Intymność relacji – ze sobą i z innymi”,
12.10, Wrocław

Pełnia księżyca to czas, kiedy od wieków ludzie zbierali się, aby spędzić czas wspólnie, celebrować, odprawiać rytuały, być z innymi. Kiedy Słońce jest w Wadze, a Księżyc w Baranie, to szczególnie korzystny czas, by przyjrzeć się tematowi relacji. Co to znaczy być sama? Czy będąc w związku z drugą osobą jestem razem czy jestem sama. Sama czy samotna? Co z koncepcją „drugiej połówki” – czy ona istnieje? Kim ona jest? Czy i gdzie jej szukać? Czego uczę się o sobie będąc w relacji, a czego uczę się kiedy w niej nie jestem? Jakie wzorce są we mnie, jakie przyjęłam świadomie a jakie mną kierują z ukrycia?

Ta pełnia księżyca konfrontuje nas z możliwością zintegrowania jakości związanych z Wagą i Baranem : harmonii i konfliktu, relacji i indywidualności, połączenia i oddzielenia. Jak połączyć równowagę z asertywnością i odwagą. Jedną z lekcji tej pełni może się wiązać z rozpoznaniem, kiedy być samemu, a kiedy z innymi.

Ta pełnia jest o akceptowaniu bliskości i oddalenia, intymności i oddzielenia, bycia samemu i razem. Warsztaty “Intymność relacji – ze sobą i z innymi” są zaproszeniem do okrywania jak tworzyć relacje, które nas karmią i w których wzrastamy. 

https://www.facebook.com/events/2093244570985385/
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych